نتایج حاصل از پژوهشهایی كه در زمینه ی وجود اختلالات روانی در افراد HIV مثبت صورت گرفته است نشان می دهد كه بیش از نیمی از مبتلایان به ایدز كه به مدت 12 ماه از داروهای ضد رتروویروس استفاده می كنند ، به اختلالات روانی دچار شده اند .

در زنان HIV  مثبت نشانه های افسردگی همراه با شكایتهای جسمی وجود دارد ، كه باعث سرعت بخشیدن به سیر پیشرفت بیماری خواهد شد .
در طول 7 سال ، مرگ و میر زنان HIV مثبت كه نشانه های افسردگی را داشتند ، 2 برابر بیشتر از سایرین گزارش شدiه است .
اختلالات خُلقی ناشی از بیماری ایدز :
واكنشهای هیجانی در ارتباط با بیماری ایدز با شدت متفاوت ظاهر می شود .  هر یك از آنها در مراحلی مختلف بیماری از آغاز ( مثبت بودن نتیجه ی آزمایش )  تا شروع عفونتهای فرصت طلب ، بستری شدن در بیمارستان و مراحل پایانی همراه با عوامل استرس زای دیگر ، فرد را تحت تأثیر قرار می دهند . وضعیت خُلقی فرد مبتلا به ایدز از احساس اندوه ، اضطراب ، عصبانیت تا بروز اختلالات افسردگی و اضطرابی شدید تغییر می كند . افسردگی ، شیدایی ، اندوه وسوگواری ، اضطراب ، احساس گناه و تغییر درعملكرد جنسی از جمله اختلالات خلقی اند كه فرد HIV مثبت با آنها درگیر است .

افسردگی :

در افراد HIV مثبت ، علائم و نشانه های افسردگی به صورت كاهش میل به موضوعات مورد علاقه ، بی خوابی ، كاهش انرژی ، از دست دادن اشتها ، یا پرخوری كه به كاهش یا افزایش وزن می انجامد ، گریه كردن ، وجود افكار خودكشی ، از دست دادن میل جنسی ، و اختلال در تمركز بروز می كند . البته ، بعضی از این نشانه ها با عفونت به وسیله ویروس HIV مرتبط اند . از جمله ، كاهش اشتها كه می تواند بر اثر بیماری دستگاه گوارش و تهوع ناشی از مصرف داروهای ضد رتروویروس پدید آید .
مقدار خواب بیمار هم تحت تأثیر بیماری و عوارض جانبی داروها تغییر می كند .  غش كردن در مراحل اولیه یا پیشرفته ی بیماری به دلیل مصرف داروها یا كم خونی ناشی از بیماری بروز می كند .  افزایش ترس از مرگ ، تفكر دربارة آن را سبب خواهد شد .  ناراحتی فرد همراه با تفكرات منفی ، افسردگی ، اختلال در شناخت ، كاهش حافظه وعدم تشخیص زمان و مكان دیده می شود .


تقویت جنسی مردان با فورتین هربال جادوئی ( کاملا گیاهی و موثر )

معجون گیاهی چاق کننده و افزایش حجم عضلات

مهره مار جذابیت آفرین برای زنان و مردان

بهترین شامپوی ضدریزش مو و تقویت پیاز موی سر

تقویت حافظه با گیاهان داروئی

لاغری و تناسب اندام سریع و بی ضرر با چای لاغری

عقیق اصل و منقش به طلسم شرف الشمس