بزرگ کردن آلت تناسلینیازمند یکسری مسائل لازم و مرتبط به هم است   . آلت تناسلی مردان از یک بافت غضرفی زنده و سرحال که با رگهای بزرگ خونرسان و نیز انتقال دهنده های مایعات خروجی جنسی و غیر جنسی تشکیل یافته است . بافت تشکیل دهنده الت تناسلی در درون کیسه ای قرار گرفته که ما آنرا با نام کیسه بیضه و پوست آلت تناسلی میبینیم . گاهی اصلا مشکا کوچکی استوانه آلت وجود ندارد و تنها ترین مشکل کوچک بودن پوست است که اجازه خروج کامل آلت از بدن را نمی دهد و بصورت کوتاه و کوچک و شاید دردآور نعوظ رخ میدهد. برای شناسایی این دلیل باید امتداد آلت را تا جایی که امکان دارد با دست و انگشتان ادامه داد تا اندازه واقعی آلت خود را نشان دهد اگر مشکل در پوست آلت بود باید از دو روش استفاده کر یا از عمل جراحی و یا از روغن بیگر که قابلیت ارتجاعی پوست را به حداکثر رسانده و مشکل را کاملا حل میکند .
اگر آلت واقعا کوتاه است و کمتر از 12 سانتیمتر است ( اندازه حداقل طبیعی آلت دوازده سانتیمتر است ) باید به فکر یک راه حل اساسی برای مشکل کوگک بودن آلت کرد تا از عواقب آن که عدم رضایت جنسی در زوجه و خود فرد است اجتناب شود . باید به این نکته توجه کرد که رشد دادن به آلت محدود به سن خاصی نیست و در متد تجمیع خون غنی شده می توان در هر سنی آلت را بزرگ و قطورتر نمود . روی جمله رنگی سطر زیر کلیک کنید تا از جوانب همه روشهای بزرگ کردن آلت آگاهی کامل یابید .

راههای گوناگون بزرگ کردن آلتمتد تجمیع خون غنی شده از روشهای بینظیر و پرکاربرد در طب سنتی برای افزایش اندازه کلی آلت است و بیش از هر روش توصیه شده ، کارآمد و بی ضرر و زیان است . کارایی متد تجمیع خون غنی شده تضمینی تر از هر روشی برای بزرگ کردن آلت است و هر اندازه که با این روش بر قطر و طول آلت افزوده میشود برای همیشه و مادام العمر باقی می ماند و دلیل آن در استفاده این روش از محصولات بی مانند گیاهی و مکانیسم طبیعی برای بزرگ کردن آلت تناسلی است و هیچ هورمون و یا ماده غیر ماندگاری در آن بکارنرفته است . مصرف گیاهان دارویی و داروهای گیاهی باسرعت بسیار سرسام آوری رو به تزاید است و این امر نشاندهنده ارجحیت داروهای گیاهی بر انواع شیمیایی است . بیش از نود درصد مشکلات جنسی ناشی از ضعف جنسی بوده و عامل بروز آن چیزی جز بی مبالاتی در قبال لزوم انجام تقویت مستمر جنسی در طول مدت زمان عمر جنسی نیست .

متد تجمیع خون غنی شده از 2 محصول كاملا طبیعی و بدون عارضه گیاهی با نام های مكمل H-40 و روغن بزرگ كننده بیگر تشكیل شده است .

هریك از این دو محصول وظایف وی‍ه و منحصر بفردی را بمورد اجرا قرار می دهند تا در مدت دوماه حد اقل یك و نیم و حد اكثر چهار سانتیمتر بر طول آلت تناسلی و مقدار بیشتری بر قطر آلت مردانه افزوده شود . روغن بیگر وظیفه شدت بخشی به جریان خون در ناحیه تناسلی را برعهده دارد و ضمن این عمل از طریق جذب پوستی برخی عناصر ریز كمیاب ولی ضروری برای ایجاد انعطاف و آمادگی برای رشد در سلول های استوانه آلت تناسلی را فراهم آورد . روغن بیگر سلول های قدیمی و پیر را زدوده و فرصت تكثیر از طریق افزایش تغذیه سلولی را برای سلولهلی جوان و شاداب آلت تناسلی را میدهد. مكمل H-40  نیز با فراهم نمودن محیطی سرشار از انر‍ژی برای دستگاه های تناسلی عناضر لازم برای رشد را در اختیار جریان خون قرار میدهد . ضمنا مكمل یاد شده ایجاد حالت تحریك برای رشد را نیز موجب گشته و كارایی روغن بیگر را چندین برابر میكند . با انتخاب متد تجمیع خون غنی شده و استفاده توام از مكمل H-40  و روغن بیگر بیش از هر روش دیگر و سریع تر از هر راه دیگری می توان هم بر قطر و طول آلت تغییرات قابل ملاحظه ای ایجاد كرد و هم كلیه نارسایی های جنسی از قبیل انزال زودرس و مشكلات نعوظ ( نعوض ، نعوذ ، نعوز ) و كمبود اسپرم و مشكلات ناباروری و نازایی و كمبود میل جنسی و ... را بشكل كامل رفع و درمان نمود . متد تجمیع خون غنی شده یك روش تخصصی و درمانی است و با سایر محصولات بازاری و تبلیغاتی تفاوت عمده دارد . تضمینی ترین راهی كه می توان آرامش را به خانواده باز گردانده و مشكلات جنسی را برطرف نماید است و برای آنهاییكه می خواهند متفاوت از سایرین باشند و توانایی جنسی بی نظیری داشته باشند بهترین گزینه است .

مشكلات تناسلی

 می توانید با تماس با شماره تلفن   09372809322 هرگونه سئوال و ابهامی را رفع و با تامل و استدلال و بشكل آگاهانه بهترین طریقه را انتخاب كنید .

برای كسب اطلاعات بیشتر از ویژگیهای هر دو محصول روی  نام آن ها در سطر پایین كلیك كنید ..

 

 راهنمای خرید :

 

برای خرید می توانید با شماره تلفن اعلامی تماس حاصل فرموده و با دادن آدرس منتظر دریافت محصول باشید . مبلغ كالا هنگام تحویل دادن محصول درخواستی در آدرس اعلامی از شما اخذ خواهد شد .

 

و نیز می توانید روی دكمه خرید پستی كلیك كرده و آدرس و مشخصات لازم را پر نمایید تا سفارش شما برایتان ارسال شود و باز مبلغ هنگام تحویل دادن از شما اخذ خواهد شد . هركجای كشور عزیزمان كه باشید .

 


 قیمت :  80 هزارتومان

        
هنگام تحویل کالا بشما مامور پست مبلغ را از شما خواهد گرفت .

09198428966


تقویت جنسی مردان با فورتین هربال جادوئی ( کاملا گیاهی و موثر )

معجون گیاهی چاق کننده و افزایش حجم عضلات

مهره مار جذابیت آفرین برای زنان و مردان

بهترین شامپوی ضدریزش مو و تقویت پیاز موی سر

تقویت حافظه با گیاهان داروئی

لاغری و تناسب اندام سریع و بی ضرر با چای لاغری

عقیق اصل و منقش به طلسم شرف الشمس